Najciekawsze newsy ze świata Apple i IT.

Nowy 12″ Macbook 2016 już jest!

Parę chwil temu Apple zrobiło wszystkim psikusa, odświeżając ofertę 12″ Macbooków z 2015 roku. Poza złotym, srebrnym i w kolorze gwiezdnej szarości, w tym roku zobaczymy także Macbooka w kolorze Rose Gold.

To, co zainteresowało mnie najbardziej to dwie rzeczy:

  • odświeżona oferta procesorów: komputery napędzane są Intel m3 (1,1 GHz), m5 (1,2 GHz) oraz m7 (1,3 GHz).
  • poprawiona wydajność baterii – do 10 godzin.
  • poprawiona wydajność grafiki o 25%

Nie znane są jeszcze wydajności nowych procesorów, ale po opiniach użytkowników zeszłorocznych Macbooków 12″, należy spodziewać się że nie będzie źle.

Projektując nowego MacBooka, porwaliśmy się na coś z pozoru niemożliwego: chcieliśmy wyposażyć nasz najlżejszy i najbardziej kompaktowy notebook we wszystko, co oferuje pełnowymiarowy Mac. Wymagało to przeprojektowania każdego elementu — by komputer był nie tylko lżejszy i smuklejszy, ale także lepszy. Efekt? Nowy notebook, który nie jest po prostu nowy. MacBook to nowa przyszłość notebooków. A teraz, z procesorami Intel szóstej generacji, wydajniejszą grafiką, szybszą pamięcią masową Flash i baterią wystarczającą na 10 godzin pracy*, MacBook jest jeszcze wszechstronniejszym urządzeniem.”

Więcej przeczytacie na stronie Apple.

Tagged under: , , , , ,

Pin it

Niedyplomatyczny dyplomata, złośliwiec jakich mało, niecierpliwiec, maruda z niewyparzoną gębą, nieugięty despota, zawzięcie uparty... Taki jestem, ale gdybym nie był to czy byłbym tym, kim jestem...?

Website: http://www.1news.pl

Back to top