Najciekawsze newsy ze świata Apple i IT.

Let’s loop you in – niech Was zapętli – konferencja Apple

O zbliżającej się konferencji Apple od kilku tygodni trąbią wszystkie media, związane ze światem IT i interesujące się sprzętem z logo nadgryzionego jabłka. Sporo już było doniesień odnośnie tego, co możemy na niej zobaczyć – dla przypomnienia: większość obstawia, że to dziś Apple zaprezentuje iPhona SE, nowy iPad Pro o przekątnej 9,7″, a także być może drugą wersję Apple Watch.

Nowy iPad otrzymać ma wsparcie dla obsługi Apple Pencil, dzięki czemu wszyscy którzy zazdrościli tej funkcji użytkownikom 12″ iPada Pro, powinni być usatysfakcjonowani. Bardzo prawdopodobne jest też to, że wyposażony zostanie w lampę błyskową, której brakowało w iPadzie Air 2.

Konferencja wystartuje już dzisiaj o godzinie 18.00 naszego czasu i wiecie z czego cieszę się najbardziej?

Otóż z tego, że wszystkie poprzednie konferencje oglądałem podpinając swojego Macbooka do tv przez HDMI, teraz już nie muszę. Kilka dni temu Apple wpadło na pomysł, by stworzyć specjalną aplikację dla Apple TV, dzięki której można obejrzeć nie tylko bieżącą konferencje, ale wszystkie poprzednie. Tego mi brakowało! Dziś nawet „fuckty” w tvn pójdą na dalszy plan. No, chyba że dziś kolejny odcinek: „zaginęła Ewa Tylman”…

 

Tagged under: , , , , ,

Pin it

Niedyplomatyczny dyplomata, złośliwiec jakich mało, niecierpliwiec, maruda z niewyparzoną gębą, nieugięty despota, zawzięcie uparty... Taki jestem, ale gdybym nie był to czy byłbym tym, kim jestem...?

Website: http://www.1news.pl

Back to top