Najciekawsze newsy ze świata Apple i IT.

Konferencja Apple jednak 21 marca

Od jakiegoś czasu wszystkie media informowały o zbliżającej się 15.03 konferencji, na której Apple pokazać miało nowego iPada Pro mini oraz 4″ iPhona. Tymczasem BuzzFeed donosi, że wydarzenie przesunięte zostaje na 21.03 i samo w sobie będzie mniejszym wydarzeniem, niż pierwotnie planowano. Powody opóźnienia imprezy nie są zbyt jasne. Czyżby Apple za dużo czasu poświęciło sprawie FBI?

Prawdopodobnie 21 marca zadebiutuje 4-calowy iPhone SE. Urządzenie wyposażone będzie w niemal identyczną specyfikację techniczną co iPhone 6s. Powinno posiadać procesor Apple A9, funkcję Live Photo ApplePay. Tych, którzy spodziewają się 3D Touch rozczaruję. Tej funkcji może zabraknąć w 4-calowym iPhonie SE.

Zamiast nowego iPada Air 3, spodziewamy się zobaczyć 9,7-calowego iPada Pro. Wyposażony będzie w ten sam procesor A9X, co nieco większy 12-calowy brat. Nie zabraknie funkcji Smart Connector, a także nowej, mniejszej klawiatury, by pasowała do mniejszego ekranu urządzenia.

Dzisiaj w Internecie pojawiły się zdjęcia rzekomego iPhona SE, na których stwierdzono brak funkcji 3D. Cena urządzenia wynosić ma pomiędzy 400-500$. Pocieszające jest jednak, że Apple obniży ceny iPhona 5s. Jeżeli wierzyć plotkom to nowa cena iPhona 5s wynieść powinna około 1100 PLN.

Tagged under: , , , , ,

Pin it

Niedyplomatyczny dyplomata, złośliwiec jakich mało, niecierpliwiec, maruda z niewyparzoną gębą, nieugięty despota, zawzięcie uparty... Taki jestem, ale gdybym nie był to czy byłbym tym, kim jestem...?

Website: http://www.1news.pl

Back to top