Najciekawsze newsy ze świata Apple i IT.

iPhone SE- szykuje się kolejny hit Apple tego roku

Na wczorajszej konferencji Apple pokazało kilka nowości. Jedną z nich jest zupełnie nowy produkt w Cupertino: Apple iPhone SE. Telefon zaprojektowany został specjalnie dla wszystkich fanów 4-calowych wyświetlaczy, którzy posiadają starsze iPhony: jak 4, 4s, 5, czy 5s – bądź też wszystkich tych, dla których będzie to pierwszy igadżet od Apple.

Iphone SE jest najwydajniejszym 4-calowym smartphonem, dostępnym w chwili obecnej na rynku. Jego specyfikacja techniczna wygląda następująco:

iPhone SE

  • Ekran 4″ – o rozdzielczości 1136 x 640 pixeli,
  • Pamięć RAM: 2 GB,
  • Procesor: 64-bit Apple A9,
  • Pamięć wbudowana: 16 lub 64 GB
  • Aparat 12Mpix z możliwością nagrywania filmów 4k
  • Aparat przedni 1,2 Mpix z retina flash
  • Łaczność: Bluetooth 4.2, Wi-Fi ac, NFC, LTE
  • czytnik linii papilarnych
  • obudowana znana z iPhona 5, 5s

Szkoda, że producent nie zdecydował się zastąpić wersję 16 GB, pojemnością 32 GB. Uważam, że 16 GB w dzisiejszych czasach to zdecydowanie za mało.

Hitem jest cena urządzenia: 399$. Niestety w Polsce nie uda nam się dostać smarphona tak tanio. Oficjalna cena ze strony apple.com to: 2149 zł za wersję 16 GB.

Nie potwierdziły się plotki, czy przecieki z zagranicznych stron że nowy telefon będzie zminiaturyzowaną wersją iPhona 6s. Właściwie byłby, gdyby nie dwie rzeczy: pierwsza to obudowa, a druga to 3D Touch. Zastanawiam mnie czy to dobrze, że Apple pozostawiło obudowę z modelu linii 5. Przeglądając różne fora, mogę jednak już teraz spokojnie powiedzieć, że iPhone SE będzie zdecydowanym hitem tego roku. Na rynku brakuje telefonów kompaktowych, posiadających ekrany nie większe niż 4,3″ z mocnymi parametrami. Wielu posiadaczy iPhona 4s, czy 5 nie zdecydowało się na jego wymianę po premierze 6, 6s. Wielu użytkownikom nie spodobał się design zapoczątkowany wraz z linią 6 i dla wielu model 5, 5s to nadal najładniejszy i najlepiej zaprojektowany telefon Apple. Właśnie dla tych ludzi powstał iPhone SE.

W sieci pojawiły się opinie klientów Apple odnośnie zaprezentowanego iPhona SE:

„Wreszcie będzie na co zmienić poczciwego, wysłużonego 4S.”

 

„Czekałem na ten cudowny moment, od wydania 6, męczę się po dziś dzień, z 6S. Wielkość absolutnie mi nie pasuje i od początku narzekam, ale co zrobić≤ jak sprzętowo jednak się nie cofnę i teraz wykonali ruch dla mnie idealny. Wnętrzności 6S, w obudowie 5S to jest moje wyśnione połączenie i kupuję natychmiast, bez zawahania.”

 

„Nie mam wątpliwości, że to będzie hit. I jeszcze ta cena… Do pełni szczęścia brakuje oczywiście 32 zamiast 16 gb…”

 

„Dla mnie rewelacja, czekałem na takiego następce 5s”

 

„Wygląd 5s-a, dobry aparat i reszta też super spowodowały że będę chętny na ten telefon. Jeśli się nie uda to 5s, wygląd ten sam więc bez przyglądania się nikt nie stwierdzi jaki to iP. Jak dla mnie największym plusem jest to że to 5S po aktualizacji bebechów.”

 

„Niestety, 4S już naprawdę niedomaga, i nie mam na co go zmienić. Dlatego jedyna decyzja to SE. Gdyby nie wyszedł kupiłbym 5S.

I naprawdę, gdyby wypuścili wersję 3,5 cala byłbym zachwycony, o czym już wspominałem.”

 

„Tęskniłem za mocniejszą wersją 5s, doczekałem się, zamawiam 29.03”

 

„Wygląd 4,4s i 5 to najładniejsze iphone jakie kiedykolwiek wyszło, nie dziwię się że jest powrót to tego layoutu.”

 

„Moja żona już się szykuje dostać wersję 64 gb na urodziny. Tylko nie wiemy jeszcze czy spejs grej czy silwer.”

 

„Lepiej byc nie moglo. Dali de facto te same parametry, ktore znajdziemy w iP 6s. Do tego obudowa starego 5s, ktory MOIM ZDANIEM byl najladniejszy ze wszystkich iPhone’ow:)”

„mam iphona 6 – i najpewniej kupie 6se ;) tylko jeszcze nie wiem który model podaruje mojej lepszej połówce… – podoba się mi kształt poprzednika, mam tylko obawy czy przyzwyczaję się do rozmiaru 6se .. ”

 

„Weszcie Apple wyprodukował telefon warty wymiany mojego ulubionego iP 5 na nowy model. Ogromnie się cieszę ze nie potwierdziły się plotki ze iP SE będzie tylko pomniejszoną kopią iP 6S.
Piątka jeśli chodzi o design, jak dotąd jest najbardziej udaną wersją.Do szczęścia mi tylko brakuje GUI z iOS 6. 3/24 składam Pre-Order na Silver iPhone SE 64 GB. ”

 

Tagged under: , ,

Pin it

Niedyplomatyczny dyplomata, złośliwiec jakich mało, niecierpliwiec, maruda z niewyparzoną gębą, nieugięty despota, zawzięcie uparty... Taki jestem, ale gdybym nie był to czy byłbym tym, kim jestem...?

Website: http://www.1news.pl

Back to top