Najciekawsze newsy ze świata Apple i IT.

iPhone 7 – wersja podstawowa z 32GB pamięci wewnętrznej i 2 GB RAM

Jeden z analityków firmy IHS Technology poinformował, że wersja podstawowa iPhona 7 wyposażona zostanie w 32 GB pamięci wbudowanej oraz pamięć RAM 2 GB.

Na razie nie wiadomo jak kształtować będzie się cena, ale sądząc po wcześniejszych praktykach ze strony Apple, spodziewać należy się zachowania ich na obecnym poziomie.

Analizując plotki – spekulować można, że nowy iPhone dostępny będzie na rynku w 3 wersjach: 32-, 128- i 256 GB pamięci flash. Nieprawdziwe raczej są informacje, jakoby nowy smartphone miał posiadać 3 GB RAM.

IHS Technology kilkukrotnie dostarczało informacji ze świata produktów Apple, które znajdowały potwierdzenie w późniejszym czasie. Analitycy tej firmy jako pierwsi poinformowali o pracach nad iPhonem SE. Na weryfikację opisanych wyżej plotek będziemy musieli poczekać do wrześniowej konferencji.

Tagged under: , , ,

Pin it

Niedyplomatyczny dyplomata, złośliwiec jakich mało, niecierpliwiec, maruda z niewyparzoną gębą, nieugięty despota, zawzięcie uparty... Taki jestem, ale gdybym nie był to czy byłbym tym, kim jestem...?

Website: http://www.1news.pl

Back to top