Najciekawsze newsy ze świata Apple i IT.

iPhone 7 z 4 głośnikami, ale w dalszym ciągu z wystającą kamerą…

Coraz więcej plotkuje się na temat nowego iPhona 7, którego najprawdopodobniej zobaczymy zaraz po wakacjach – czyli we wrześniu tego roku. Przecieki z Chin codziennie dostarczają nam nowych szczegółów na temat tego smartphona i choć dziś ciężko spekulować, które z nich są prawdziwe, a które to fake to jednak nie da się ukryć, że wzbudzają ogromne emocje – nie tylko u obecnych właścicieli sprzętu od Apple.

iphone 7

Na chińskim weibo.com pojawiła się dziś nowa fotka przedstawiająca rzekomą konstrukcję iPhona 7. Niewiele różni się ona od poprzednich, znanych nam przecieków, ale jest jeden drobny szczegół, o którym wcześniej nie wspominano – obudowa nowego urządzenia posiada cztery otwory głośników – oznaczałoby to, że szykuje nam się mała rewolucja, co zapewne ucieszy melomanów i osoby często odtwarzające muzykę na urządzeniach mobilnych.

Cztery głośniki nie będą zaskoczeniem dla posiadaczy iPada Pro – to także swego rodzaju konsekwencja we wdrażaniu tych samych nowości do poszczególnych grup towarowych Apple. Rozwiązanie to sprawia, że wysokie częstotliwości wydobywają się z górnych głośników, niskie z dolnych, dzięki czemu uzyskujemy wyśmienite wrażenia audio-wizuane.

Martwią mnie natomiast dwie rzeczy: wystająca (w dalszym ciągu) kamera oraz możliwość pozostawienia w sprzedaży wersji z 16GB pamięci wewnętrznej. Uważam, że czas zastąpić taką archaiczną, jak na te czasy ilość pamięci kośćmi 32-GB.

 

 

Tagged under: , , , , , , ,

Pin it

Niedyplomatyczny dyplomata, złośliwiec jakich mało, niecierpliwiec, maruda z niewyparzoną gębą, nieugięty despota, zawzięcie uparty... Taki jestem, ale gdybym nie był to czy byłbym tym, kim jestem...?

Website: http://www.1news.pl

Back to top