Najciekawsze newsy ze świata Apple i IT.

iPad PRO zamiast iPada Air 3?

Najnowszy 9,7-calowy iPad Apple, którego premiera oczekiwana jest w marcu może nazywać się również iPad Pro a nie iPad Air 3 donosi 9to5mac. Prawdopodobnie tablet zaprezentowany zostanie 15 marca. W sprzedaży spodziewany jest już od 18 marca.

Wszystkie plotkarskie media donoszą, że nowy, 9,7-calowy iPad Pro będzie miał prawie takie same funkcje i specyfikacje jak większy model z procesorem A9X i dodatkową ilością pamięci RAM. Obsługa nowego modelu również ma być wspierana przez Apple Pencil.

Wcześniej informowano, że nowy 9,7-calowy model iPada będzie posiadał Smart Connector. Wiemy jednak, że Apple przygotowuje mniejszą wersję swojej klawiatury Smart Keyboard dla nowego modelu i będzie ona najprawdopodobniej gotowa do marca. Podobnie jak w przypadku modeli 12,9-calowych, nowy model będzie również posiadał cztery głośniki. Oczekuje się, że 9,7-calowy iPad Pro pojawi się w tych samych kolorach i pojemnościach jak większy iPad Pro, ale jego cena będzie bliższa iPadowi Air.

9to5mac uważa, że premiera nowego iPada Pro może spowodować zakończenie sprzedaży i wycofanie z rynku iPada Air (1 generacji) i iPada Mini 2. Oczekuje się również, że obok iPada Apple zaprezentuje również nowego, 4-calowego iPhone’a 5SE.

Tagged under: , , ,

Pin it

Niedyplomatyczny dyplomata, złośliwiec jakich mało, niecierpliwiec, maruda z niewyparzoną gębą, nieugięty despota, zawzięcie uparty... Taki jestem, ale gdybym nie był to czy byłbym tym, kim jestem...?

Website: http://www.1news.pl

Back to top