Najciekawsze newsy ze świata Apple i IT.

Assassin’s Creed Identity. Kto powiedział, że najlepsze gry są tylko na Xboxie?

Assassin’s Creed, czyli seria gier wideo, która została ciepło przyjęta przez graczy na całym świecie, a przygody Ezio Auditore da Firenze osobiście uważam za najlepsze. Na urządzeniach mobilnych pojawił się jak dotąd Assassin’s Creed Pirates, lecz ci którzy grali wiedzą, że to zupełnie inna bajka. Na szczęście wkrótce się to zmieni i nowa odsłona trafi na Androida.

Assassin’s Creed Indentity to tytuł mający po raz kolejny przenieść nas w skrytobójczy świat asasynów, ukrytych ostrzy i chowania się w stogu siana. Dla niewtajemniczonych mamy tutaj do czynienia z action RPG, czyli dostajemy możliwość modyfikowania swojego stroju, broni czy klasy bohatera – w tym przypadku Berserker, Shadow Blade, Trickster bądź Thief.

Zwiedzać będziemy renesansowe Włochy. Świat gry jest w pełni otwarty, istnieje więc opcja swobodnej eksploracji. Ubisoft podaje, że Assassin’s Creed Identity pojawi się na Androidzie wiosną 2016 roku. Trzeba przyznać, że data ta jest wielce nieprecyzyjna. Patrząc jednak na materiały promocyjne, jest na co czekać.

Twórcom Identity przyświecał jeden cel: odtworzyć rozgrywkę znaną z pełnoprawnych odsłon Assassin’s Creed i w miarę bezproblemowo przenieść ją na urządzenia mobilne. Wiele osób słysząc o tych planach pukało się w czoło, a perypetiami, jakie napotkały ten tytuł po drodze, można by obdzielić kilkadziesiąt innych tytułów. Gra jednak finalnie trafiła na urządzenia mobilne i trzeba przyznać, że robi naprawdę pozytywne wrażenie. Ale czy aż takie, by można było ją śmiało polecić? Obejrzyjcie sami zwiastun…

Grę znajdziecie w ofercie Apple App Store za około 22 zł.

Tagged under: , , , ,

Pin it

Niedyplomatyczny dyplomata, złośliwiec jakich mało, niecierpliwiec, maruda z niewyparzoną gębą, nieugięty despota, zawzięcie uparty... Taki jestem, ale gdybym nie był to czy byłbym tym, kim jestem...?

Website: http://www.1news.pl

Back to top